haber linkini tıklayın:http://www.kahramanmarasspor.org/yeni/article.php?id=2567

 

 

 

 

NATO Askerlerinden Saffron Oteller Zincirine teşekkür plaketi

Hergün artan standartları ile gelişen ve sürekli kendini yenileyen Saffron Oteller Zinciri,başarılarına bir takdir ve tebrik plaketi daha ekledi.Hemde Yüksek uluslarası standartlara sahip NATO'dan.Otelimizde yaklaşık 6 ay gibi uzun bir süredir konaklama yapan NATO birlikleri tarafından en iyi otel seçilerek yönetimimize plaket veren birliklerin komutanı yüksek kalite,hizmet ve güleryüzlü hizmetimizinden memnuniyetlerini tarafınıza bildirdiler.Bizde kendilerine iyi niyet ve samimiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

'KENT EKONOMİ FORUMU' TOPLANTISININ ESKİŞEHİR AYAĞI SAFFRON HOTEL’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

Saffron Otel'de gerçekleştirilen toplantı öncesi konuşma yapan Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, şehrin bugünü ve geleceği hakkında yorum yapabileceklerini belirtti. Avcı, "Eskişehir'de zaman zaman yokluğundan yakındığımız, 'niye başka illerde, başka vilayetlerde toplumun çok değişik kesimleri bir araya gelerek böylesine güzel sinerji üretebilirken biz Eskişehir'de neden yapamıyoruz' diye kendimizi eleştirdiğimiz durumlar olduğunu biliyoruz. Bugün bu ortam bu mesajı veriyor. Biz de pekala bir araya gelerek şehrimizin bugünü ve geleceği üzerine hep birlikte kafa yorabiliriz. Hep birlikte vizyon oluşturabiliriz ve yine hep birlikte bu vizyonun gerçekleşmesi için her birimiz kendi sorumluluğumuz çerçevesinde işin bir ucundan tutabiliriz. Ben bu toplantıya gösterdiğinizi ilgiden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.
AK Parti Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu ise konuşmasında, son 10 yılda gerçekleşen makro göstergelerdeki iyi çalışmalar neticesinde mikro alanlara yönelme kararı aldıklarını söyledi. Yavilioğlu, "Ekonominin bazı alanlarında, özellikle üretim alanlarında ve imalat sektörlerinde sorunlarımız var. Bu sorunların da daha fazla sivil alanda, yani alanın kendisinden gelecek taleplere göre şekillendirme, o taleplerin yapısal dönüşüme katkı sağlayacağı bir model oluşturarak gerçekleştirme kararımız var. Bundan dolayı tüm illerde kendi özellik, kendi üstünlük ve kendi yapılarına göre yönlendirilebilecek bir model oluşturma düşüncemiz ortaya çıktı" dedi.
 

 

 

Siz konuklarına iyi ve kaliteli hizmet vermeyi vazgeçilmez birinci önceliği olarak ilke edinmiş olan Saffron Otelleri Zinciri artık sizlere çok daha yakın.
444 3 679 'dan tüm otellerimize,Saffron Kahramanmaraş Tatlı ve Dondurma, Nişantaşı Restaurantlar Zincirimize kolayca ulaşabilirsiniz. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

BY NİŞANTASI RESTAURANT'IN İKİNCİ ŞUBESİ 21 HAZİRAN 2013 TE KAHRAMANMARAŞ'TA AÇILDI

By Nişantaşı restaurant'ların ikinci şubesi 21 Haziran 2013 Cuma günü Kahramanmaraş'ta hizmete girdi.

 

Artık Eskişehir'imizinde nişantaşısı var.

Tüm otel misafirlerimize ve Eskişehir'lilere açık olan Saffron Oteller Zincirinin yeni ve son markası olan nişantaşı restaurantlarının ilki Eskişehir Otelimizin giriş katında açılmıştır.
Türk ve dünya mutfağından oluşan zengin mönü çeşitleri,Kahramanmaraş'ımızın yöresel ve tamamen doğal ürünlerle hazırlanan Saffron Kahramanmaraş Tatlı ve Dondurmaları,konforlu,modern tasarımı kadar uygun fiyatları ile de vazgeçemeyeceğiniz yeni mekanınız.
Nişantaşı restaurant'ımıza bu lezzet yolculuğunda gerçek anlamda hijyen,kalite ve güleryüzü özleyen herkesi bekliyoruz.